2. טקסטים בדף הראשי

לאחר שהזנו את כותרת האתר והתיאור שלו, חשוב מאד להכניס בדף הראשי של האתר טקסטים. כמות הטקסט לא צריכה להיות רבה מאד, אבל חשוב להכניס יותר ממספר שורות, על מנת שגוגל יקרא את הדף ביתר קלות.

הטקסט בדף הראשי יכול להיות מידע אודות החברה, הסבר כללי על מוצרי החברה, מי אנחנו, מה המוטו של החברה, אולי רשימת סניפים ועוד.

ניתן, ואף רצוי, להכניס בדף הראשי טקסט נוסף, אולי מאמר קצר בנושא בו החברה עוסקת, מספר טיפים אשר רלוונטים לתחום העיסוק. אפשר להוסיף לדף אפילו מאמר שלם (בין 200-400 מילה), זה בהחלט יעזור לגוגל לקרוא את הדף היטב. כמובן שצריך לשים לב שהעיצוב לא נפגע מכמות הטקסט בדף.

חשוב לשים לב שבתוך הטקסט בדף הראשי הכנסתם מספר פעמים את הביטוי אותו אתם רוצים לקדם בגוגל (אותו ביטוי שהכנסתם בכותרת האתר). חשוב מאד לא לאלץ את הביטוי לתוך הטקסט ולא להכניס סתם כך את הביטוי ללא קשר, מאחר שבשורה התחתונה מאות גולשים מגיעים לדף זה ולכן הוא צריך להיות ייצוגי ומסודר.

במידה ואין לכם את הזמן, החשק או היכולת לשבת ולכתוב, אפשר לשכור את שירותיו של כותב תוכן, שתמורת סכום יחסית לא יקר יכתוב לכם מספר מאמרים לתפארת מדינת ישראל, בכל נושא אותו תרצו לקדם.